قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ارگ نت ارجان:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ارگ نت ارجان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت ارگ نت ارجان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ارگ نت ارجان از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ارگ نت ارجان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات ارگ نت ارجان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارگ نت ارجان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات ارگ نت ارجان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ارگ نت ارجان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ارگ نت ارجان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد ارگ نت ارجان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ارگ نت ارجان را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 09902643103 شماره‌ای است که ارگ نت ارجان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ارگ نت ارجان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ارگ نت ارجان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را بهinfo@argnet.ir  اطلاع دهید. همچنین 10006134446082، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت حساب کاربریتان در ارگ نت ارجان را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
ارگ نت ارجان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
ارگ نت ارجان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ارگ نت ارجان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ارگ نت ارجان ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ارگ نت ارجان جزئی از اموال ارگ نت ارجان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ارگ نت ارجان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ارگ نت ارجان محفوظ می‏‌دارد.

خدمات:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
ارگ نت ارجان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در شبانه روز امکان استفاده از خدمات می‌‏دهد.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز :
طرح تشویقی به منظور ایجاد تجربه یک اینترنت با خدمات خوب ویژه کاربران جدید در نظر گرفته شده و مرتب در این بخش تعرفه‌هایی با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به تعره عادی درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران ظرفیت این تعرفه ها پر گردد و زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، امکان سفارش طرح وجود نخواهد داشت.